Stahuj- Filmy, Hry, Hudbu, HTML, Návody a veľa ďaľšieho

Downloads-Programy

DVD Shrink 3 Velikost: 808 KB
Program sloužící ke zmenšení původně velkého obsahu DVD odstraněním nepotřebných souborů - více jazyčných verzí, menu, titulek atd. - tak, aby šel "výsledek vaší práce" vypálit na obyčejné DVD s kapacitou 4,7GB. Licence: freeware
DVD Decrypter 3 Velikost: 787 KB
Tento program slouží ke kopírování originálních DVD do počítače, která vetšinou "normálním" způsobem překopírovat na pevný disk nejdou. Nabízí pravidelnou aktualizaci z internetu. Licence: freeware
 
IrfanView 3.95 Velikost: 851 KB
Obsahuje všechny funkce potřebné pro správu obrázkových souborů. Podporuje velké množství grafických formátů a zvukových souborů, k ostatním lze stáhnout pluginy. Jako další výhody IrfanView lze uvést podpora rozhraní TWAIN, tvorba HTML náhledů, konverze mezi formáty a možnost rychlé editace obrázků.
 
CometShower Velikost: 4.16 MB
Klient/server aplikace pro DDoS útok. Určeno pro platformy Apple, GNU/Linux a Windows.
 
Win32Disassembler Velikost: 524 KB
Program pro crackování aplikací (disassembler).
 
MRU-Blaster 1.4 Velikost: 540 KB
Utilitka umožňující po stisku tlačítka nebo v přednastavených intervalech odstranit informace v MRU seznamech (most recently used), které obsahují citlivé informace o tom, co jste na počítači dělali. Program dokáže odstranit 24100 typů těchto souborů např. z MS Office, Internet Exporeru, hledání Windows a dalších.
 
File Shredder 2000 4.0 Velikost: 491 KB
Prográmek slouží k neobnovitelnému vymazání vybraných souborů či celých složek. Podporuje integraci do kontextového menu souborů a logování akcí.

 
Páčil sa vám web? Odporučte ho svojim známym. Ďakujem. m1s0 Vytvorený od m1s0 Photobucket